Jonas PETRONIS
Jonas PETRONIS
Celebration in students' life
Esteban PASTORINO DIAZ
Esteban PASTORINO DIAZ
1st of May in Cuba (fragment)

Toshiki OZAWA (Japonija) „Pastelinių spalvų kelionė“, 2006


 
Kaunas Photo garbės svečias
Paroda veikia: nuo 2007-10-04
Fujifilm Fotografijos Galerija, Rotušės a. 1, Kaunas. Darbo laikas: II-VI 11-17, VII 12-16.
 
 
© Toshiki OZAWA (Japonija) Pastelinių spalvų kelionė, Lietuva
 
Nuo 1995 m. Lietuvoje, ypač Kaune, dažnai besilankantis fotografas Toshiki Ozawa – aktyvus kultūrinių mainų tarp Japonijos ir Lietuvos skatintojas. Parėmęs daugelio lietuvių parodas savo šalyje, fotografas festivaliui dovanoja savo seriją, sukurtą būtent Lietuvoje –  „Pastelinių spalvų kelionė".
 
T. Ozawa fotografijų specifinis bruožas – atvaizdo gavimas naudojant spalvotą popierių su specialiais pereinamais atspalviais, fotografijoms suteikiantiems išskirtinio vaizdingumo ir išraiškingumo.
 
Iki šiol Lietuvoje eksponavęs žmogaus kūno atvaizdus, taip pat gamtos, dokumentines Japonijos fotografijas, T. Ozawa atvykusio turisto akimis pastebi netikėtus  kasdienybės momentus, kurie mums patiems realybėje net nekelia nuostabos. Tik išvydę juos fotografo darbuose, lengvai šyptelime, atpažinę daug kartų praeitą, bet, rodos, nepastebėtą metalinę tvorą ar gatvės kampą.  
 
 
 © Toshiki OZAWA (Japonija) Pastelinių spalvų kelionė, Lietuva
 
Lietuva yra mano širdyje, ir aš visada esu tikrai laimingas būdamas čia. Tačiau kartais man darosi įdomu, ar lietuviai laimingi kasdieniame gyvenime. Nors jie įpratę prie kasdienės rutinos ir gali būti nepaveikiami ramaus, nuobodaus gyvenimo, viskas man kaip turistui, atvykusiam iš tolimosios Japonijos, yra įdomu“ (T. Ozawa).

Festival
On-line portfolio reviews
by KAUNAS PHOTO


"Kaunas Photo" - "Like!"