Esteban PASTORINO DIAZ
Esteban PASTORINO DIAZ
Gegužės pirmoji Kuboje (fragmentas)
Katarina RADOVIČ
Katarina RADOVIČ
Vestuvės Europoje

Parodos

Kauno fotografijos dienos. Festivalio parodos Kaune nuo rugsėjo 15 iki spalio 22 d.
 
Olympic Casino, K. Donelaičio g. 27, Kaunas. Įėjimas: nemokamas, visą parą, 21 m. ir vyresniems žiūrovams.
1. Frank Rothe (Vokietija)  Apnuoginta Kinija.
 
Laisvės alėjoje (iš rytų į vakarus) – Kauno regiono Turizmo informacijos centras, parduotuvė Ženeva, kavinė City Cafe, salonas Bitė, Hansabankas, restoranas Siena, Vilniaus gatvėje – Senamiesčio optika.Įėjimas: nemokamas, parodų lankymo laikas priklauso nuo įstaigų darbo grafiko.
2. Lietuvos spaudos fotografija 06 – ilgiausia festivalio paroda.
 
Fujifilm fotografijos galerija, Rotušės a. 1. Įėjimas: II-V 11-18, VI-VII 11-16, galerijos bilietas. Iki 06-10-01.
3. Lubo STACHO (Slovakija)  Slovakija – religinga ir mįslinga šalis.
 
Žaliakalnio funikulierius, Aušros g. 6. Įėjimas: kasdien 7-19, važiavimo funikulieriumi bilietas
4. Mindaugas Kavaliauskas, Aurelijus Madzeliauskas, Jonas Palys
... funikuli funikulia ... - Žaliakalnio funikulieriaus 75 m. jubiliejui skirta paroda.
 
Kauno jėzuitų gimnazijos Perkūno namas, Aleksoto g. 6. Įėjimas: I-V 10-17, nemokamas.
5. Barbara YOSHIDA (JAV) Stovintys akmenys.
6. Darmar Schwelle (Vokietija) Šventųjų karų prisiminimai.
7. Judith COOPER  (JAV) Katrina: nemirtingo miesto istorija.
 
Kauno jėzuitų namai, Rotušės a. 7. Įėjimas: I-V 10-17, nemokamas.
8. Adriana GROISMAN (Argentina)  Tango: tik po vidurnakčio.
9. Celine CLANET (Prancūzija)  Maze miestelis poliarinėje Švedijoje.
10. Kevin KWAN (JAV)  Peržengiant rubikonus.
 
Povilo Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejus, L.Zamenhofo g. 12.
Įėjimas: rugsėjį II-VI 10-18, spalį II-VI 9-17, muziejaus bilietas.
11. Gina Glover (Didžioji Britanija)  Laikas, uždarytas butelyje.
12. Annet van der VOORT (Vokietijos olandė)  Metamorfozės ir atspindžiai.
 
Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejus, Rotušės a. 28. Įėjimas: II-VI 10–18, muziejaus bilietas.
13. Steve HART (JAV) Bronkso šeimos albumas.
 
Lietuvos sporto istorijos muziejus, Muziejaus g. 7. Įėjimas  III-VII 10-17, muziejaus bilietas.
14. Andre Siegfried WAGNER (Vokietija)  Ugningasis pasaulis.
15. Lisa M. ROBINSON (JAV)  Žiemos gniaužtuose.
 
Ryšių istorijos muziejus, Rotušės a. 19. Įėjimas: III, IV, VI, VII 10-18, muziejaus bilietas.
Parodų ciklas Šiaurės laikas, skirtas šiaurės šalių fotografijai apie laiką.
16. Wilma HURSKAINEN (Suomija)   Kaip mes užaugom
17. Maria ARNELL (Švedija)  Sinko seserys
18. Pernille KOLDBECH FICH (Danija) Seserys ir Praeinant pro šalį
19. Expressen žurnalo fotografai (Švedija)  Kiek ... per metus ...
 
F Galerija (Žaliakalnio funikulierius), Aušros g. 6. Įėjimas: kasdien 9-19, nemokamas.
20. Xavier ZIMBARDO (Prancūzija)  Išėję gražuolės.
 
BLC – verslo lyderių centras, K.Donelaičio g. 62, kasdien 8-18, įėjimas nemokamas.
Parodų ciklas Šiaurės laikas, skirtas Šiaurės šalių fotografijai apie laiką.
21. Petri ANTTONEN (Suomija)  Fotografija kaip laiko mašina.
22. Borg MESCH (Švedija, 1869-1956)  Laukinės šiaurės užkariavimas
23. Astrid KRUSE JENSEN (Danija)  Hypernatural - Islandijos baseinai.
 
Vytauto Didžiojo universitetas, PMDI rūmai, Gedimino g. 44. Įėjimas: I-VI 8-18, nemokamas
24. Ozgun Serif SADGIC (Turkija)  Už laiko ribų.
25. Miki ALCALDE (Ispanija)  Vienatvės
 
Aleksoto funikulierius, Amerikos lietuvių g. 6. Įėjimas: I–V 7-12 ir 13-16, važiavimo funikulieriumi bilietas, nuo rugsėjo 28 d. iki spalio 22 d.
26. Edis JURČYS (JAV - Lietuva) Keltas.
27. Don Mc NEAL HEALY (Airija)  Viena keliaujanti šeima.
28. Ludmila STECKELBERG DE SANTANA (Brazilija)  Spalvų nebuvimas.
 
Kauno autobusų stotis, bilietų kasos, Vytauto pr. 24. Įėjimas: kasdien, 6–22, nemokamas. Paroda veikia nuo rugsėjo 28 d. iki spalio 22 d.
29. Dillon TANGGAPAN DANIEL  (Malaizija)  Pavėlavau į autobusą.
 
Kauno apskrities viešoji biblioteka, Radastų g. 2.  Įėjimas: I-VI 9–20. Parodos veikia nuo rugsėjo 28 d. iki spalio 15 d.
30. Nathalie MOHADJER (Vokietija)  Kraujas ir medus.
31. Fern HELFAND (Kanada)  Panorama Peaks kvartalas.
32. Michalil SAVOSIV – Šolk (Rusija)  Puškino takais.
33. Aleksandr ANTIPIN (Rusija)  Sankt Peterburgo naikinimas.
34. Peter RIESETT (JAV)  Testamentas.
35. Christoph BURTSCHER (Vokietija)  Kai aš mažas buvau.
36. Barbara DONBAUER (Vokietija)  Broliai.
37. Richard PAK (Prancūzija)  Persekiojimas.
38. Sanna MIERICKE (Vokietija)  Gertrūda.
39. Rolandas CIKANAVIČIUS (Lietuva) Vienas.
40. Rita GODLEVSKIS (Kanada-Australija) Atmintis.
 

Festivalis
KAUNAS PHOTO sukurtos
portfolio peržiūros internete


"Kaunas Photo" patinka